EKONOMİK MOBİLYA KATALOĞU

Klasik mobilya , avantgarde mobilya, modern tasarımlar ve mükemmel kalitesi ile özel ürünlerin üretim deneyimi ile mutfak, kapı, banyo ve tüm dekorasyon ve iç mimari çözümleri ile 56 yılı birleştiren PARK MOBİLYA by atay, tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Tasarım,  malzeme kalitesi, işçilik ve verilen taahhütlerin zamanında yerine getirilmesi firmamız için vazgeçilmez olmuştur.

İç mekan tasarımlarının ve değişen inşaat stilleri ile mimari çözümlemelerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle mekanınıza ve zevkinize uygun yatak ve yemek odası grupları, tv ünitesi, oturma grubu ve aksesuar ürünlerini, mimari ve dekorasyon çözümlerimizi hayal gücümüzden ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini ön plana aldığımız yaratıcılıkla, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz, siz ve sevdikleriniz için…

PARK MOBİLYA by atay, Hoşgeldiniz;

Mobilya sektörünün önde gelen markası PARK MOBİLYA by atay, kriz ortamında tüketicilere büyük kolaylık sunuyor. “Ekonomi Keyfi kampanyasıyla bütün modellerinde peşin fiyatına 10 taksit ve dilerseniz 18 aya yayılan vade imkanı sunuyor.

PARK MOBİLYA by atay ın, İtalyan ve Alman teknolojisiyle ürettiği ofis mobilyaları, yatak ve yemek odası takımları yanı sıra çeşitli modeldeki genç odaları ile tam bir mobilya cenneti.

Genç odalarında geniş ürün seçeneğini bulunan PARK MOBİLYA by atay, tüketicilere sunduğu son ürün grubu ise ekonomik nobilya kataloğu.